Call of Mini™ Infinity

Call of Mini™ Infinity 1.5.1

Zniszcz swoich wrogów w kosmicznej strzelance!

Call of Mini Infinity na Androida to dość nierówna strzelanka w trybie trzeciej osoby. Niektóre mecze są eksyctujące i niesamowicie wciągające, jednak sporo jest też frustrujących niedociągnięć.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetne sterowanie
  • Dobra grafika
  • Kilka wciągających i pełnych wyzwań rozgrywek

Wady

  • Niektórzy gracze zbyt silni dzięki zakupom w sklepie
  • Nierównomierny dobór drużyn

Dobry
7

Call of Mini Infinity na Androida to dość nierówna strzelanka w trybie trzeciej osoby. Niektóre mecze są eksyctujące i niesamowicie wciągające, jednak sporo jest też frustrujących niedociągnięć.

Boom. Headshot!

Call of Mini Infinity to gra w futurystycznej scenerii, przypominająca nieco serię Halo. Nawet żołnierz, którym początkowo będziesz kierować wygląda nieco jak postać z tej gry: Master Chief. Jednak w przeciwieństwie do Halo, Call of Mini Infinity jest strzelanką z widokiem z trzeciej osoby, w którą można grać jedynie w trybie wieloosobowym online. I tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa, ponieważ mamy do wyboru sporo ciekawych trybów gry, w tym 4v4 deathmatch, king of the hill (król wzgórza) czy fight for cash (walcz dla pieniędzy). Gra wymaga od nas odpowiednich umiejętności i strategicznego planowania, dzięki czemu jest dużo bardziej satysfakcjonująca niż inne strzelanki, w których wystarczy jedynie dotykać ekranu. 

Możesz ulepszać swoich bohaterów dzięki pieniądzom zebranym w starciach. Warto więc inwestować w broń, opancerzenie czy dodatkowe zdolności, ponieważ od nich będzie zależało, czy utrzymasz się przy życiu na trudniejszych poziomach.  

Niestety, Call of Mini Infinity nie jest wolna od poważnych niedociągnięć. Do minusów gry należy zaliczyć nierównomierny dobór drużyn, kampowanie w bazie, brak kar za wycofanie się z gry czy chociażby fakt, że gracze korzystający z zakupów wewnątrz aplikacji bardzo szybko zyskają druzgocącą przewagę nad innymi. To prowadzi do sytuacji, w której gracz na poziomie 4 musi stawać do walki z graczem na poziomie 19. Lub na odwrót – gracze z niższych poziomów mogą stać się niezwyciężeni tylko dlatego, że wydali odpowiednią ilość pieniędzy. Oczywiście, nie każda rozgrywka okaże się równie niesprawiedliwa, jednak grając w Call of Mini Infinity czeka Cię solidna dawka frustrujących momentów i prędzej czy później będziesz musiał skierować swe kroki do wewnętrznego sklepu, zwłaszcza na wyższych poziomach. 

Jak w to grać

Aby sterować swoim żołnierzem musisz manipulować wirtualnymi padami znajdującymi się po obu stronach ekranu. Lewa strona odpowiada za poruszanie bohaterem, natomiast prawa służy do celowania. Przyciski strzału i przeładowania umieszczone są również po prawej stronie. Na dalszym etapie gry, kiedy dostępne są, na przykład granaty czy wieżyczki strzelnicze, pojawiają się również kontrolujące je przyciski. Sterowanie w Call of Mini Infinity jest zaskakująco dokładne i łatwe. 

Jak to wygląda

Grafika jest jedynym z mocniejszych atutów Call of Mini Infinity. Kolorystyka i tony są naprawdę wspaniałe, również cienie wyglądają bardzo dobrze i nie przesłaniają widoku. Dźwięk jest niemal tak dobry, jak w strzelance na konsolę. Uwzględniono nawet aspekt przestrzenny: strzały i wybuchy znajdujące się bliżej będą słyszane głośniej.

Werdykt: mieszane uczucia

Mocne strony Call of Mini Infinity dostarczą Ci wiele rozrywki. Jednak ze względu na słabe punkty gra jest nieznośnie wręcz trudna.

Call of Mini™ Infinity

Download

Call of Mini™ Infinity 1.5.1

Opinie użytkowników o Call of Mini™ Infinity